Tijdens een consult kijk ik naar het hele kind. Ik observeer hoe het aan het spelen is, terwijl ik de ouders specifieke vragen stel. Hoe slaapt het kind? Hoe reageert het op bepaalde situaties? Zo kan ik een beeld van het kind schetsen en op basis daarvan zoek ik een geneesmiddel dat bij hem of haar aansluit. Aan het einde van het consult bespreek ik het behandelplan. Na het consult hebben we contact over de reactie op het geneesmiddel.
Er is een verschil in behandeling van langdurige problemen zoals eczeem, astma en bronchitis en de behandeling van acute problemen. Ik ben voor ouders altijd bereikbaar bij acute problemen. Hierbij moet je denken aan het doorkomen van tanden, oorontsteking, hoge koorts, pseudokroep of een longontsteking. Ik begeleid de ouders en hun kind met regelmatig telefonisch contact totdat de ziekte over is.
Regelmatig is er een cursus of thema avond in mijn praktijk. Deze avonden zijn afgestemd op wat jij nodig hebt om natuurlijk gezond te zijn. Lees meer
Een zwangere vrouw kent vele uitdagingen. Angsten, misselijkheid, onderrugpijn en verzwakking komen vaak voor. Homeopathie is tijdens de zwangerschap veilig te gebruiken. Lees meer